Кандидаттардың тізімі

«Б» корпусының бос әкімшілік мемлекеттік лауазымдарына конкурс жариялау шеңберінде Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігінің конкурстық комиссиясының оң тұжырымына ие болған кандидаттар ТІЗІМІ

1) Ерекше тапсырмалар жөніндегі елші (С–1 санаты) - (1 бірлік) – үміткерлер болмады;

2) ҚР СІМ Алматы қаласындағы Өкілдігінің басшысы (С–1 санаты) - (1 бірлік) – Ерлан Ұзанұлы Ысқақов;

3) Министр Кеңсесінің Басшысы (С–1 санаты) - (1 бірлік) – Әсет Ыбыраймұлы Байсынов;

4) Адам ресурстар департаментінің директоры (С–1 санаты) - (1 бірлік) – Медет Аметайұлы Мақұлжанов;

5) Халықаралық ақпарат комитеті Төрағасының орынбасары – Баспасөз хатшысы (С–1 санаты) - (1 бірлік) – Айбек Серікбайұлы Смадияров;

6) Әкімшілік жұмыс және бақылау департаменті директорының орынбасары (С–2 санаты) - (1 бірлік) – конкурстық комиссияның оң тұжырымына ие болған үміткерлер болмады;

7) Еуразиялық интеграция департаменті директорының орынбасары (С–2 санаты) - (1 бірлік) – Жандос Рахымжанұлы Нұрмахамбетов;

8) Құқық департаменті директорының орынбасары (С–2 санаты) - (1 бірлік) – үміткерлер болмады;

9) Еуропа департаментінің Батыс және Солтүстік Еуропа басқармасының басшысы (С–3 санаты) - (1 бірлік)Марлен Қабланұлы Қаламбаев;

10) Сыртқы экономикалық саясат департаментінің Экспорттық қызметті үйлестіру басқармасының басшысы (С–3 санаты) - (1 бірлік) Рүстем Еркінұлы Жаппасов;

11) Халықаралық ақпарат комитетінің Ақпарат басқармасының кеңесшісі (С–4 санаты) - (1 бірлік)Мұрат Жанкелдіұлы Сейітов;

12) ТМД департаментінің ТМД Еуропалық елдер басқармасының кеңесшісі (С–4 санаты) - (1 бірлік) – үміткерлер болмады;

13) Еуропа департаменті Жалпыеуропалық ынтымақтастық басқармасының кеңесшісі (С–4 санаты) - (1 бірлік) – үміткерлер болмады;

14) Сыртқы саяси талдау және болжамдау департаментінің Ақпараттық жұмыс басқармасының кеңесшісі (С–4 санаты) - (1 бірлік) Алмас Болатұлы Тұрлыбаев;

15) Құқық департаментінің Талап-арыз жұмыс басқармасының кеңесшісі (С–4 санаты) - (1 бірлік)конкурстық комиссияның оң тұжырымына ие болған үміткерлер болмады;

16) Халықаралық қауіпсіздік департаментінің Жаңа тәуекелдер және қатерлер басқармасының бірінші хатшысы (С–4 санаты) - (2 бірлік):

1. Әйгерім Әділқызы Айтұғанова;

2. Жазира Мұхтарқызы Құл-Мұхаммед;

17) Еуразиялық департаментінің Еуразиялық экономикалық одақ басқармасының бірінші хатшысы (С–4 санаты) - (2 бірлік) – Асылхан Төлегенұлы Әміров;

18) Еуразиялық интеграция департаментінің ТМД басқармасының бірінші хатшысы (С–4 санаты) - (1 бірлік)Алғаш Жангелдіұлы Оспанов;

19) ТМД департаментінің Орталық Азия және Кавказ елдері басқармасының бірінші хатшысы (С–4 санаты) - (3 бірлік):

1. Мәжіт Жасұланұлы Нәкенов;

2. Жандос Алмасұлы Рысқұлов;

20) Еуропа департаментінің Оңтүстік Еуропа басқармасының бірінші хатшысы (С–4 санаты) - (1 бірлік)Асан Уалиұлы Мәжітов;

21) Халықаралық ақпарат комитетінің Имидждік жұмыс басқармасының екінші хатшысы (С–4 санаты) - (1 бірлік)Меруерт Советбекқызы Қабденова;

22) Консулдық қызмет департаментінің Консулдық-құқықтық мәселелер басқармасының екінші хатшысы (С–4 санаты) - (1 бірлік) – Анар Сансызбайқызы Құттыбаева;

23) Құқық департаментінің Халықаралық шарттар басқармасының екінші хатшысы (С–4 санаты) - (1 бірлік)Диана Нариманқызы Таушова;

24) Адам ресурстар департаментінің Шетелдік аппарат және халықаралық ұйымдар басқармасының екінші хатшысы (С–4 санаты) - (1 бірлік)Ербол Әбдіманат;

25) Валюта-қаржы департаментінің Шетелдік іссапар және өкілдік шығындар басқармасының бас сарапшысы (С–4 санаты) - (1 бірлік) – үміткерлер болмады;

26) Валюта-қаржы департаментінің Валюталық операциялар басқармысының бас сарапшысы (С–4 санаты) - (1 бірлік) – Аягөз Бауыржанқызы Есенова;

27) Валюта-қаржы департаментінің Бухгалтерлік есеп және есеп беру басқармасының бас сарапшысы (С–4 санаты) - (1 бірлік) – Аида Сәбитқызы Қорғанбаева;

28) Валюта-қаржы департаментінің Бюджеттік жоспарлау және талдау басқармасының бас сарапшысы (С–4 санаты) - (1 бірлік) – Гүлфайруз Талтүсқызы Тайқұлақова;

29) Әкімшілік жұмыс және бақылау департаментінің Мемлекеттік тіл басқармасының бас сарапшысы (С–4 санаты) - (1 бірлік) – үміткерлер болмады;

30) Мемлекеттік құпиялар қорғау басқармасының бас сарапшысы (С–4 санаты) - (1 бірлік) – үміткерлер болмады;

31) Ақпараттық қауіпсіздік басқармасының бас сарапшысы (С–4 санаты) - (2 бірлік) – үміткерлер болмады;

32) Қазақстан Республикасының Шетелдегі мекеменің кеңесші-уәкілі (С–2 санаты) - (1 бірлік) – Ерғалым Нұрсәлімұлы;

33) Қазақстан Республикасының Шетелдегі мекеменің бірінші хатшысы (С–4 санаты) - (1 бірлік) – Тілек Қанатұлы Қапышов;

34) Қазақстан Республикасының Шетелдегі мекеменің екінші хатшысы (С–4 санаты) - (1 бірлік) – Алмас Дулатұлы Дәуітов;

35) Қазақстан Республикасының Шетелдегі мекеменің екінші хатшысы (С–4 санаты) - (1 бірлік) – Дилмурат Джалалдинович Имерамзаев.

Конкурстык комиссиясының оң тұжырымына ие болған кандидаттардың Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігінің Кадрлар басқармасына келуін сұраймыз (ҚР СІМ ғимараты, 401 каб., тел.: 72-02-97)

Қосылған : 21.12.2018, 15:00, Өзгертілген : 16.05.2019, 17:45